محل تبلیغات شما


سرمربی سایپا به درگیری با شجاعی واکنش نشان داد.

همزمان با برگزاری دیدار سپیدرود و سایپا در رشت، شایعه عجیبی درباره درگیری علی دایی، محمد دایی و بهمن دهقان در هتلی در شهر رشت منتشر شد.

واکنش جالب دایی بعد از درگیری با یک هنرپیشه: عذر می‌خواهم اصلاً شجاعی چه کسی هست؟

شجاعی بازیگر سینما که در هتل محل اقامت تیم سایپا ست داشت، مدعی است که با علی دایی دچار درگیری شده و سرمربی سایپا و آقای گل جهان به او سیلی زده و البته بعد از این درگیری، برادر و وکیل دایی به شدت او را کتک زدند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در اولین واکنش خود در مورد ضرب و شتم یک هنرپیشه پیش از تقابل با سپیدرود،‌ گفت: عذر می‌خواهم اصلاً شجاعی چه کسی هست، شما که نمی‌توانید شنیده‌هایتان را بدون اینکه صحت و سقم‌اش را بدانید بیان کنید. این چه حرف‌هایی است که می‌زنید هر کسی می‌تواند هر حرفی بزند. سوال بعدی، من سوال شما را جواب نمی‌دهم.

علی دایی در شرایطی این خبر را تکذیب می کند که شجاعی از علی دایی و همراهان او شکایت کرده و برگ شکایت او که از سوی نیروی انتظامی به ثبت رسیده نیز منتشر شده و حالا باید منتظر واکنش شجاعی و البته پس لرزه های این اتفاق برای سرمربی سایپا در روزهای پیش رو باشیم.

منبع: پارسلینک منبع

مطلب واکنش جالب دایی بعد از درگیری با یک هنرپیشه: عذر می‌خواهم اصلاً شجاعی چه کسی هست؟ در سایت مفیدستان.

✳️ فروش ویژه طناب ورزشی مدل BOLT

وجود همزمان دیابت و زوال عقل کُشنده است

هدست واقعیت مجازی با دقت چشم انسان

شجاعی ,دایی ,سایپا ,درگیری ,واکنش ,سرمربی ,یک هنرپیشه ,بعد از ,علی دایی ,سرمربی سایپا ,می‌خواهم اصلاً ,می‌خواهم اصلاً شجاعی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
payizct دانلود کتاب sdar مشاوره و آموزش درزمینه سیستمهای مدیریت EFQM , ISO yahoowm arfefiffa فانوس خیال Josephine's style خدمات املاک البرز liatorturidd