محل تبلیغات شما


ستاره جنجالی یوتیوب لوگان پال ( Logan Paul ) حالا به دردسری بزرگ برای این پلت‌فرم ویدیویی تبدیل شده است. این ویدیو بلاگر مشهور بعد از آنکه در سفرش به ژاپن کلیپی در مورد خودکشی ساخت که در آن فردی که خودکشی کرده بود را نشان داد مورد انتقاد وسیع مردم قرار گرفت. بسیاری از یوتیوب درخواست کردند کانال این ویدیو بلاگر را مسدود کند. اما این کار برای یوتیوب ساده نبود. Logan Paul با داشتن ۱۶ میلیون مشترک یک دارایی ارزشمند برای این شبکه محسوب می‌شود تنها ویدیوی معذرت‌خواهی او بابت رفتارش در هنگام برخورد با جنازه فردی که خودکشی کرده ۵۰ میلیون بار دیده شده است.

حالا Susan Wojcicki مدیرعامل یوتیوب می‌گوید که Logan Paul شایسته اخراج از یوتیوب نیست یا حداقل فعلا نیست. یوتیوب البته پخش تبلیغات روی اکانت این شخصیت مشهور را به طور موقت متوقف کرده اما با این حال به گفته یوتیوب Logan Paul قوانینی این شرکت را نقض نکرده که مستوجب حذف اکانت شود.

مدیرعامل یوتیوب در بخش دیگری از سخنانش درباره جنجال اخیر پیرامون این تولید کننده ویدیو گفته است : چیزی که شما آن را نمی‌پسندید وما چیزی نیست که دیگران هم آن را نپسندند.

بالاگرفتن انتقادات البته به شرکتهای آگهی دهنده هم سرایت کرده به طوری که Uniliver بدون اشاره به شرکت خاصی اشاره کرده تبلیغات خود روی پلت فرمهایی که محتوای مسموم نشان دهند را متوقف می‌کند. احتمالا اشاره او هم به گوگل و هم فیس‌بوک است که با موضوع مشابهی دست به گریبان است.

ویدیویی از جنگل خودکشی

Logan Paul اوایل دی‌ماه سفری به ژاپن داشت و در جریان این سفر از جنگل Aokigahara دیدار کرد جایی که به جنگل خودکشی مشهور است. او پس از آپلود کردن این ویدیو معذرت خواهی کرد و گفت هدف او آگاهی رسانی در مورد (پیشگیری) از خودکشی بوده است. ویدیوی او با عنوان ما یک جسد در جنگل خودکشی‌ها پیدا کردیم » آپلود شد.

ویدیوهایLogan Paul عمدتا جنبه سرگرمی و شوخی دارند و در جریان این ویدیو نیز او مرتبا با موضوع خودکشی شوخی می‌کرد و بعد از یافتن جسد نیز آنها شوخی‌های کلامی زیادی کردند که همین باعث انتقادات بسیاری شد. در شبکه‌های اجتماعی موج گسترده‌ای به راه افتاد از یوتیوب خواسته شد که اکانت Logan Paul مسدود شود.

در متن معذرت خواهی که منتشر کرد گفت که هدفش از ساخت این ویدیو گرفتن بازدید بیشتر نبوده و بیشتر میخواسته آگاهی رسانی در مورد این موضوع انجام دهد.

مرتبط :

– کیسی نیستات مشهورترین ویدیو بلاگر جهان


موارد موضوعی مرتبطلینک منبع

مطلب دردسر یوتیوب برای ویدیوی ستاره جنجالی در سایت مفیدستان.

✳️ فروش ویژه طناب ورزشی مدل BOLT

وجود همزمان دیابت و زوال عقل کُشنده است

هدست واقعیت مجازی با دقت چشم انسان

یوتیوب ,ویدیو ,خودکشی ,paul ,logan ,کرده ,logan paul ,این ویدیو ,در مورد ,ویدیو بلاگر ,از یوتیوب ,ویدیوی ستاره جنجالی ,برای ویدیوی ستاره

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فروشگاه اینترنتی لیمویی تیک ایت ✧♛✧ My Beauty Story ✧♛✧ ignalessdowb شب که میشه مطالب اینترنتی دانلود آهنگ جدید در بهترین موزیک کتابیران بیا و خطی بخوان پیام زندگی