محل تبلیغات شما


خسرو پیری روز پنجشنبه در آیین تجلیل از 31پژوهشگر برتر استان یزد با اشاره به فعالیت 42 پارک و 6 مرکز رشد علم و فناوری، افزود: به مراکز رشد مشترک به عنوان مراکز اولیه تبدیل ایده به محصول توجه داریم و نیز از پارک های علم و فناوری خصوصی حمایت می کنیم.
وی تاکید کرد: خروجی پژوهش باید برای مردم قابل لمس باشد، مراکز علمی، پژوهشی و فناوری باید در فضای مشترک به دستگاه های اجرایی و مردم سرویس دهد و تحقق این مهم با توجه به تحقیقات دانشگاهی امکان پذیر است.
پیری، بخشی نگری را یکی از مشکلات کشور دانست و اضافه کرد: صنعت کشور نیازمند استفاده از فناوری و نوآوری روز است تا بتواند با کاهش هزینه تولید توان رقابت در بازار داشته باشد.
رئیس دانشگاه یزد نیز گفت: همزمان با هفته پژوهش علاوه بر برگزاری نشست های تخصصی ، رونمایی از دستاوردهای پژوهشی و تجلیل از فناوران برتر، نمایشگاه فن بازار نیز در 44 غرفه در دانشگاه برپا شد.
محمد صالح اولیاء افزود: در این نمایشگاه جدیدترین دستاوردهای علمی، پژوهشی، فناوری مراکز تحقیقاتی ، آموزش عالی، دانشگاه ها، پارک علم و فناوری، بخش های مختلف صنعتی و تجاری به مدت سه روز عرضه شد.
برنامه های هفته پژوهش در استان یزد از هفتم تا 9 آذر ماه با شعار پژوهش تقاضا محور و تجاری سازی فناوری، زیربنای تولید و اشتغال» است ، برگزار شد.
7532 /2047 خبرنگار: سعید صادقی مقدم ** انتشار: عباسقلی اشکورجیریلینک منبع

مطلب وزارت علوم مجوز جدیدی برای پارک های علم و فناوری دولتی صادر نمی کند در سایت مفیدستان.


لینک منبع و پست :وزارت علوم مجوز جدیدی برای پارک های علم و فناوری دولتی صادر نمی کند
http://mofidestan.ir/%d9%88%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%b9%d9%84%d9%88%d9%85-%d9%85%d8%ac%d9%88%d8%b2-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%be%d8%a7%d8%b1%da%a9-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b9%d9%84%d9%85/

✳️ فروش ویژه طناب ورزشی مدل BOLT

وجود همزمان دیابت و زوال عقل کُشنده است

هدست واقعیت مجازی با دقت چشم انسان

های ,فناوری ,پارک ,علم ,پژوهش ,مراکز ,علم و ,و فناوری ,پارک های ,های علم ,فناوری دولتی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانستنی های علمی آموزشی خبری تفریحی ironastarh aghamali farshadjahanbani eshqhemrozi دانلود فیلم و سریال خارجی اموزش های وردپرس ترسناک ترین وبلاگ دنیا masiretejarat گیفت مکس فروشگاه تخصصی فروش گیفت کارت قانونی | پلی استیشن | استیم | ایتیونز